grote eiken bruidskist 18e eeuw

Een -grote eiken bruidskist 18e eeuw - met gestoken front en vlakke deksel

Verwachte opbrengst € 200,00 / € 300,00
Nummer 1209
Veiling november 2021
Categorie Meubels & lampen

Veiling voor deze kavel is gesloten.