19e eeuws portret van een paar olieverf op doek

Een -19e eeuws portret van een paar olieverf op doek - in 19e eeuwse lijst, 18x24 cm

Verwachte opbrengst € 120,00 / € 200,00
Nummer 1159
Veiling november 2021

Veiling voor deze kavel is gesloten.