exclusive a la main, tekst onder dubbel L gemerkte Sèvres 1751/53 figurine

Modele et doration -exclusive a la main, tekst onder dubbel L gemerkte Sèvres 1751/53 figurine - ca 17 cm hoog "blootsvoets bloemenmeisje"

Verwachte opbrengst € 60,00 / € 100,00
Nummer 1016
Veiling november 2021

Veiling voor deze kavel is gesloten.