Italiaans amalfy Italy matheo di Lieto gesigneerde tegels

Vier -Italiaans amalfy Italy matheo di Lieto gesigneerde tegels - polychroom

Verwachte opbrengst € 50,00 / € 80,00
Nummer 1010
Veiling november 2021

Veiling voor deze kavel is gesloten.