olifantje

Een groen jade -olifantje- met ongekeurd gouden of verguld montuur 5x3.5 cm (zonder collier)

Verwachte opbrengst € 120,00 / € 200,00
Nummer 725
Veiling november 2021
Categorie Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd

Veiling voor deze kavel is gesloten.