met Minerva en mstr B&Z gemerkte dessertlepel set empire stijl

Een -met Minerva en mstr B&Z gemerkte dessertlepel set empire stijl - 2 serveer en 13 kleine lepels in cass

Verwachte opbrengst € 120,00 / € 200,00
Nummer 557
Veiling november 2021
Categorie Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd

Veiling voor deze kavel is gesloten.