Kiev Rusland zilveren niëllo pijp 84 Zolotnic gemerkt

Een -Kiev Rusland zilveren niëllo pijp 84 Zolotnic gemerkt - met gelobde pijpenkopje, krabber aan kettinkje, toegevoegd antiek koperen pijpcomfoortje

Verwachte opbrengst € 120,00 / € 200,00
Nummer 538
Veiling november 2021
Categorie Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd

Veiling voor deze kavel is gesloten.