1

blauw en wit porseleinen theepot

Een -blauw en wit porseleinen theepot - floraal decor met visje + melkkan Chinees 18e eeuw

€ 150,00 / € 250,00 -
2

blauw en wit Chinees porseleinen theepot

Een -blauw en wit Chinees porseleinen theepot - met karper decor 19e eeuw
€ 80,00 / € 120,00 -
3

mahonie kistje met gewichtjes

Een -mahonie kistje met gewichtjes - en bascule, compleet
€ 20,00 / € 30,00 -
4

lotje Chinese e.a. hebbedingen

Mooi -lotje Chinese e.a. hebbedingen
€ 50,00 / € 75,00 -
5

Chinees porseleinen kannetje

Een -Chinees porseleinen kannetje- met figuren in kleur.
€ 40,00 / € 60,00 -
6

houten hoofd van onbekende mogelijk kerkelijke afkomst

Een -houten hoofd van onbekende mogelijk kerkelijke afkomst - snijwerk van hoog niveau, H 30 cm
€ 140,00 / € 200,00 -
7

585/1000 geel gouden gedraaide armband

Een -585/1000 geel gouden gedraaide armband - met 2 eikeltjes uiteinden ca 31,8 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 800,00 / € 1,00 -
8

wit gouden ring

Een -wit gouden ring - met 2 robijntjes en 3 briljantjes
€ 100,00 / € 150,00 -
9

zilveren naaldenkokertjes

Twee -zilveren naaldenkokertjes - + 1 zilveren potloodje
€ 35,00 / € 50,00 -
10

rijk bewerkte mahonie trumeau

Zeer -rijk bewerkte mahonie trumeau
€ 150,00 / € 250,00 -
11

18k 750/1000 wit gouden ring

Een -18k 750/1000 wit gouden ring - bezet met 5 briljanten en 5 smaragden, bruto ca 3,5 gr
€ 300,00 / € 450,00 -
12

gesneden notenhouten pijp

Fraai -gesneden notenhouten pijp
€ 15,00 / € 25,00 -
13

doopschotel

Roodkoperen doopschotel reliëfdecor 18e/19e eeuw

€ 60,00 / € 100,00 -
14

dienblad

Ovaal lak dienblad met figurendecor in centrum 19e eeuw

€ 100,00 / € 150,00 -
15

beddenpan

Een beddenpan deksel met leeuw decor 18e eeuw

€ 50,00 / € 75,00 -
16

wortelnoten vertico

Een -wortelnoten vertico
€ 60,00 / € 100,00 -
17

notenhouten art deco vierkant tafeltje

Een -notenhouten art deco vierkant tafeltje - met 3 glazen uitschuifblaadjes
€ 60,00 / € 100,00 -
18

famille rose borden

2x Famille Rose Chinese  borden met vaasdecor in het midden 18e eeuw (barsten)

€ 40,00 / € 60,00 -
19

porseleinen borden

3x Blauw porseleinen borden Chinees Qianlong (barsten)

€ 40,00 / € 60,00 -
20

Chinees porseleinen vaasje

Een -Chinees porseleinen vaasje - 20e eeuw met landschap decor
€ 30,00 / € 45,00 -
21

glas met ribben

Groen glas met ribben 18e/19e eeuw

€ 60,00 / € 100,00 -
22

pauwenschotel

De Porceleine clauw polychroom pauwenschotel

€ 20,00 / € 30,00 -
23

Hutschenreuther kunstabteilung "K Tutter"

Een -Hutschenreuther kunstabteilung "K Tutter" - 3 spelende cherubijnen, ca 12x23 cm, vintage
€ 40,00 / € 60,00 -
24

empire mahonie theestoof

Een -empire mahonie theestoof - met geel koperen ketel
€ 60,00 / € 100,00 -
25

bronzen penning Romeins keizerrijk

Een -bronzen penning Romeins keizerrijk - Divus Antonius met portret aan beide kanten, W 60 mm
€ 60,00 / € 100,00 -