1

Flatback figurines

Twee antiek Engelse -Flatback figurines-; herder en herderinnetje

€ 20,00 / € 30,00 -
2

porseleinen sier urnen

Twee -porseleinen sier urnen- met elke twee oren en decoratie in kleur
€ 50,00 / € 75,00 -
3

Andries Copier blauwe cactuspot granover vierkant

Een -Andries Copier blauwe cactuspot granover vierkant - 10,5x10,5x9,5 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
4

Louis Seize rechthoekige spiegel met trumeau met marmeren blad

Een -Louis Seize rechthoekige spiegel met trumeau met marmeren blad
€ 200,00 / € 300,00 -
5

Chinese scrol tekening

Een -Chinese scrol tekening - gesigneerd
€ 20,00 / € 30,00 -
6

Faience schotel experimentele afd. Royal delfts porc Fles

Een -Faience schotel experimentele afd. Royal delfts porc Fles - gesign Ben Nadorp W 36,5 cm, ca 1950 gesign Ben
€ 100,00 / € 150,00 -
11

Infinity Delta 60 vloerboxen

Twee -Infinity Delta 60 vloerboxen
€ 160,00 / € 250,00 -
12

Chinees porseleinen famille verte bord met een decor van vogel en bloemen

Een -Chinees porseleinen famille verte bord met een decor van vogel en bloemen - met 4 merk, W 25,5 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
21

kleurenlitho "red throated pipit"

Een -kleurenlitho "red throated pipit" - samen met litho "vlinders"
€ 20,00 / € 30,00 -
22

aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

€ 140,00 / € 200,00 -
23

olieverf op mahonie paneel "la grand mere"

Antony Serres -olieverf op mahonie paneel "la grand mere" - 27x35 cm gesign L.O.
€ 100,00 / € 150,00 -
30

blauw en wit Chinees porseleinen Kang Xi bordje

Een -blauw en wit Chinees porseleinen Kang Xi bordje - W 23 cm met een decor van zotjes
€ 30,00 / € 45,00 -
32

tafeltje

Een driepotig Louis Seize stijl -tafeltje- met bronzen beslag met een wit marmeren achterblad
€ 60,00 / € 90,00 -
33

bijous

Lot -bijous- met oa. Tien diverse horloges, twee zilveren servet ringen enz.
€ 20,00 / € 35,00 -
34

zilveren 3 delig roomstel opengewerkte met parelrand versierde boorden

Een -zilveren 3 delig roomstel opengewerkte met parelrand versierde boorden - 1944 kantoor Amsterdam meester Presburg Haarlem 1932/1951 gewicht ca 675 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 250,00 / € 400,00 -
35

800/1000 zilveren gietwerk beursbeugel

Een -800/1000 zilveren gietwerk beursbeugel - zware uitvoering met biedermeier motief en eikels als knip
€ 50,00 / € 75,00 -
36

800/1000 zilveren mailenbeurs met ketting

Een -800/1000 zilveren mailenbeurs met ketting - + 2x zilveren mailen knipjes

€ 50,00 / € 75,00 -
37

zware zilveren 2e gehalte jrltr k kantoor H opengewerkt met 2x staande putty's

Een -zware zilveren 2e gehalte jrltr k kantoor H opengewerkt met 2x staande putty's - wjzend naar cartouche met Hollands tafereel

€ 150,00 / € 250,00 -
38

zilveren 835/1000 huwelijkslepel

Een -zilveren 835/1000 huwelijkslepel - mstr v.d. M. en jaarletter 1867
€ 120,00 / € 200,00 -

835/1000 zilveren geboortelepel

Een -835/1000 zilveren geboortelepel - gebr Niekerk Schoonhoven 1943 kantoor M jaarletter d. 1963
€ 60,00 / € 100,00 -
40

Wedgwood driedelig zwart aardewerk theeserviesje

Een -Wedgwood driedelig zwart aardewerk theeserviesje - op alpaca dienblaadje (suikerpotje rep knopje)
€ 20,00 / € 30,00 -
41

double pince nez

Een -double pince nez - + 2 verzilverde tasbeugels
€ 20,00 / € 30,00 -

goudkleur staande lampvoet

Een -goudkleur staande lampvoet - verguld hout met rond basement
€ 30,00 / € 45,00 -
43

Chinees

Zes -Chinees- porseleinen bekers + acht schotels bruin/goud met blauw en wit decor in medaillons zes merken + groen bord (gelijmd) + kom met bloemdecor (lot, zonder blad)
€ 120,00 / € 160,00 -
44

8 theekop en 7 schotels

Blauw en wit Chinees porseleinen -8 theekop en 7 schotels- met een decor van wijze mannen aan tafel en vele andere figuren, 19e eeuw vier merk
€ 60,00 / € 90,00 -