1

Flatback figurines

Twee antiek Engelse -Flatback figurines-; herder en herderinnetje

€ 35,00 / € 60,00 -
2

porseleinen sier urnen

Twee -porseleinen sier urnen- met elke twee oren en decoratie in kleur
€ 100,00 / € 150,00 -
3

gemberpot

Blauw en wit Chinees porseleinen -gemberpot- (deksel manco)
€ 45,00 / € 80,00 -
4

ebbenhouten wandelstok

€ 50,00 / € 75,00 -
5

Chinese scrol tekening

Een -Chinese scrol tekening - gesigneerd
€ 30,00 / € 45,00 -
6

Swarovski sitting cat.

Een -Swarovski sitting cat.

€ 5,00 / € 10,00 -
7

Swarovski miniature blowfisch

Een - Swarovski miniature blowfisch team 1987.

€ 5,00 / € 10,00 -
8

SCS 19Swarovski 4x5 cm jubileum 1992, brirthdaycake

SCS 1987/1992 -Swarovski 4x5 cm jubileum 1992, brirthdaycake

€ 5,00 / € 10,00 -
9

Swarovski tortoise. E. Mair 1998.

Een - Swarovski tortoise. E. Mair 1998. - 1 oogje manco.

€ 5,00 / € 10,00 -
10

rijk bewerkte mahonie trumeau

Zeer -rijk bewerkte mahonie trumeau
€ 60,00 / € 90,00 -
11

Swarovski koala large. A. Stocker 1987.

Een - Swarovski koala large. A. Stocker 1987. - 4cm hoog.

€ 5,00 / € 10,00 -
14

aquarel Gerrit Neven 1939

Een -aquarel Gerrit Neven 1939 - "nevelige ochtend" 32x22 cm gesigneerd L.O. herkomst collectie vrede en rijkdom galerie
€ 100,00 / € 150,00 -
15

"winterlandschap met figuren op het ijs"

Olieverf op paneel mahonie -"winterlandschap met figuren op het ijs" - ca 20x25 cm in lijst

€ 25,00 / € 40,00 -
16

H Kakebeen "roeiers op dreef"

H Kakebeen -olieverf op doek "roeiers op dreef"- 25x45 cm

€ 40,00 / € 60,00 -
17

onbekende schilder "stadsgezicht met figuren"

Olieverf op paneel eikenhout -onbekende schilder "stadsgezicht met figuren"- (moet nodig schoongemaakt)

€ 30,00 / € 45,00 -
18

H van Bloem "boerderij met hooiberg op de voorgrond"

Doek olieverf - H van Bloem "boerderij met hooiberg op de voorgrond" - 32x52 cm R.O. gesign

€ 30,00 / € 45,00 -
19

"wit huis met molens in landschap"

Schilderij op triplex -"wit huis met molens in landschap" - Signatuur L.O. onleesbaar 25x35 cm

€ 20,00 / € 30,00 -
20

Chinees porseleinen vaasje

En -Chinees porseleinen vaasje - 20e eeuw met landschap decor
€ 20,00 / € 30,00 -
21

kleurenlitho "red throated pipit"

Een -kleurenlitho "red throated pipit" - samen met litho "vlinders"
€ 30,00 / € 45,00 -
22

aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

€ 200,00 / € 300,00 -
23

olieverf op mahonie paneel "la grand mere"

Antony Serres -olieverf op mahonie paneel "la grand mere" - 27x35 cm gesign L.O.
€ 200,00 / € 300,00 -
26

helderglazen lamp op chroom voet

Een -helderglazen lamp op chroom voet - H ca 30 mc zonder kap
€ 15,00 / € 25,00 -
27

porseleinen "tamboer" drummer first foot guards, Dresden

Een -porseleinen "tamboer" drummer first foot guards, Dresden - H 30 cm
€ 60,00 / € 100,00 -

wortelnoten in WIII stijl uitgevoerd werktafeltje

Een -wortelnoten in WIII stijl uitgevoerd werktafeltje - met interieur onder klapblad en wolruimte uitschijfbaar
€ 35,00 / € 50,00 -
29

mahonie theetafel met wangen

Een -mahonie theetafel met wangen - versierd met snijwerk onder gecontourneerd blad op 3 poot, Holland 19e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -