1914

hangklokje modern

Beukenhouten - hangklokje modern - + mahonie barometer
€ 10,00 / € 15,00 -
1810

koperen bascule

Geel - koperen bascule - + kan + mansbakje + halve litermaat
€ 20,00 / € 30,00 -
1809

zoutmolen

Messing - zoutmolen - + messing (granaathuls) olielamp met riemhaak + messing strijkijzer
€ 40,00 / € 60,00 -
1760

reliekhouder

Met koper beslagen - reliekhouder
€ 20,00 / € 30,00 -
1754

uitgebreid lot aanstekers in open kast

Een - uitgebreid lot aanstekers in open kast

€ 100,00 / € 150,00 -
1753

€ 100,00 / € 150,00 -
1752

€ 100,00 / € 150,00 -
1751

€ 100,00 / € 150,00 -
1750

€ 100,00 / € 150,00 -
1749

gouden medaille

gouden medaille trouwe dienst marine + 3 gr 585/1000 ring

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 300,00 / € 450,00 -
1748

onderscheidingen

3 div onderscheidingen voor trouwe dienst + zilv medaille trouwe dienst + vergulde penning Engels

€ 70,00 / € 100,00 -
1747

rijksdaalders

rijksd 1848, 1882, 1929 + ducaton naslag 1739 + div goudvergulde penningen

€ 60,00 / € 100,00 -
1746

tinnen snotneus

Een -tinnen snotneus - + klepkannetje + vaas + 2 maatjes
€ 10,00 / € 15,00 -
1745

tinnen strooiers

Drie -tinnen strooiers
€ 30,00 / € 45,00 -
1744

tinnen trechter + sponsdoosje

Een -tinnen trechter + sponsdoosje
€ 30,00 / € 45,00 -
1743

buro plat

Eiken -buro plat
€ 20,00 / € 30,00 -
1742

theekastje GMT

Eiken -theekastje GMT - met glas schuifdeurtjes
€ 20,00 / € 30,00 -
1741

eiken dressoirtje met 2 laden

Tweedeurs -eiken dressoirtje met 2 laden
€ 25,00 / € 40,00 -
1740

gestoken kapstok met schap

Eiken -gestoken kapstok met schap - ertussen vak met gesneden leeuwenmascerons
€ 40,00 / € 60,00 -
1739

tinnen inktpot

€ 30,00 / € 45,00 -
1738

tinnen tabakspot met deksel

Een -tinnen tabakspot met deksel
€ 30,00 / € 45,00 -
1737

blauwe, mangaan en polychroom Delftse tegels

Een 20 tal -blauwe, mangaan en polychroom Delftse tegels - va 18e eeuw
€ 50,00 / € 75,00 -
1736

blauw met wit Chin aardewerk gemberpotten

Twee -blauw met wit Chin aardewerk gemberpotten
€ 20,00 / € 30,00 -
1735

rood koper oa appelketel

Drie stuks -rood koper oa appelketel - + tinnen brandewijnkom (oor los) + wandluster
€ 20,00 / € 30,00 -
1734

porseleinen chocoladekan

Een -porseleinen chocoladekan - in koloniale stijl
€ 30,00 / € 45,00 -