1

keramische vogels

Twee -keramische vogels - gesign Katarina Briedittis Vietnam H 30 en 23 cm

€ 20,00 / € 30,00 -
2

Olieverf Jos va Wunnik uit 1992

Schilderij op paneel 42x62 cm -Olieverf Jos va Wunnik uit 1992
€ 200,00 / € 300,00 -
5

Frans Hollaardt

Gouache -Frans Hollaardt - "haven Amsterdam" 40x50 cm gesign ro in lijst
€ 300,00 / € 450,00 -
6

Marokaanse zetels met goudbewerkt leer en noten frame

Twee -Marokaanse zetels met goudbewerkt leer en noten frame
€ 200,00 / € 300,00 -
7

tinkast met 2 deuren op sleevoeten

Eiken -tinkast met 2 deuren op sleevoeten - gedateerd 1792 en met de naam Lenart Yes von Osterhausen
€ 600,00 / € 1.000,00 -
9

zilveren 835/1000 kandelaren

Twee -zilveren 835/1000 kandelaren - H 22 en 17 cm
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 -
10

zilveren fotolijst

Ovale -zilveren fotolijst - + zilveren kandelaar H 20 cm + zilveren couvert + 6 diverse theelepels alles 835/1000

€ 50,00 / € 75,00 -
15

Romeins glazen vaasje

Kopie -Romeins glazen vaasje - H ca 12 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
27

iriserend glazen vaas

Een -iriserend glazen vaas - gesign van der Mark '79, H 28 cm
€ 60,00 / € 100,00 -

19e eeuw 2 zoutvaatjes met lepeltjes

Limoges -19e eeuw 2 zoutvaatjes met lepeltjes - in origineel doosje

€ 20,00 / € 30,00 -
29

Plazuid vaasje met oren

Juliana -Plazuid vaasje met oren - Gouda plateel no 55, H 23 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
30

tinnen kraantjeskan

Grote -tinnen kraantjeskan - met 3 kranen 18e eeuw met onderschoteltje
€ 200,00 / € 300,00 -
36

eiken tinkast

16/17e eeuwse - eiken tinkast - met schuifdeurtjes in bovenbouw
€ 120,00 / € 200,00 -
37

vuur vergulde pendule

Franse -vuur vergulde pendule - onder stolp
€ 250,00 / € 400,00 -
38

zilveren theezeef + zilveren lepel 2x

Een -zilveren theezeef + zilveren lepel 2x - zilveren theeschepje + kristallen parfumflacon met zilveren stopje
€ 35,00 / € 50,00 -

polychroom aardewerk figuurtjes met puntmutsen

Drie -polychroom aardewerk figuurtjes met puntmutsen
€ 20,00 / € 30,00 -
40

zilveren zeef met gouden mondstuk

Een -zilveren zeef met gouden mondstuk
€ 20,00 / € 30,00 -
41

beeld ve Afrikaanse vrouw

Polychroom -beeld ve Afrikaanse vrouw - aardewerk ingekerfd MvKH? H incl. sokkel ca 98 cm
€ 60,00 / € 100,00 -

vaas met groen portret en hengsel

Een -vaas met groen portret en hengsel - met bakzand op bodem, gemerkt H 30 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
43

gietijzeren haardplaat

Antieke -gietijzeren haardplaat - (scheur)
€ 40,00 / € 60,00 -
44

snufbottles, divers herkomst, vorm en materiaal

Verzameling -snufbottles, divers herkomst, vorm en materiaal
€ 30,00 / € 45,00 -
48

opaline plooilampje compleet

Een -opaline plooilampje compleet
€ 15,00 / € 25,00 -
50

commode met gecontourneerd blad

Wortelnoten -commode met gecontourneerd blad - en 4 orgel gebogen laden, 18e eeuw Holland
€ 300,00 / € 450,00 -

opiumpijpje

Een -opiumpijpje
€ 15,00 / € 25,00 -
53

schilderijen van Tracy Thristlewaite, Cardiff school of art

Twee -schilderijen van Tracy Thristlewaite, Cardiff school of art - ca 1990 abstract expressionisme, elk 180x250 cm met rits aan de lange zijde

€ 300,00 / € 450,00 -