240

polychroom eiken Mariabeeld

Een -polychroom eiken Mariabeeld
€ 400,00 / € 600,00 -
241

Harley ceiling; 6 armige plafondlamp

ETH BV Gorinchem - Harley ceiling; 6 armige plafondlamp - 2 stuks (2 ringen manco)
€ 125,00 / € 200,00 -
242

Harold Schouten

Olieverf op doek - Harold Schouten - "doos in water 3" 110x90 cm signatuur en titel achterop
€ 150,00 / € 250,00 -
243

Harold Schouten

Olieverf op doek - Harold Schouten - "doos in water 4" 110x90 cm signatuur en titel achterop
€ 150,00 / € 250,00 -
244

G Derksen

Olieverf op doek - G Derksen - "a fen at sunset" gesign ra 49,5 x 70,5 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
245

De Hoog

Schilderij op doek -De Hoog- (Larense school) inheemse moeder en kinderen 50x59 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
246

835/1000 zilveren tafelbel

Een - 835/1000 zilveren tafelbel - div manco's
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 -
247

Reinier Peynenburg

Schilderij op doek -Reinier Peynenburg- boerderij interieur; open haard 59x79 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
248

parelcollier

Tweerijig - parelcollier - met 585/1000 wit gouden slot ca 135 majorca parels
€ 80,00 / € 120,00 -
249

geslepen kristallen zoutbakje

Rechthoekig -geslepen kristallen zoutbakje - + 4 delig olie en azijnstel met zilveren 835/1000 montuur (kristallen stopje manco)
€ 50,00 / € 75,00 -
250

Italiaan polychroom aardewerk kaststel

Driedelig - Italiaan polychroom aardewerk kaststel
€ 10,00 / € 15,00 -
251

celadon dekseldoos

Witte -celadon dekseldoos - + blauw witte diepe schotel W 13 en 19 cm 16/17e eeuw China
€ 120,00 / € 200,00 -
252

latjes papiermand

Antieke -latjes papiermand
€ 30,00 / € 45,00 -
253

design zwart lederen bankjes

Twee -design zwart lederen bankjes - + salontafeltje met mahonie frames
€ 120,00 / € 200,00 -
254

jalousiekastje

Eiken -jalousiekastje
€ 30,00 / € 45,00 -
255

blauw glazen lampvoet

Een - blauw glazen lampvoet - met kap
€ 40,00 / € 60,00 -
256

jalousiekastje

Eiken -jalousiekastje
€ 30,00 / € 45,00 -
257

Afrikaanse figuren

Drie -Afrikaanse figuren - div houtsoorten en landen
€ 20,00 / € 30,00 -
258

boekwerk 'antiek erotiek"

Losbladig -boekwerk 'antiek erotiek"
€ 20,00 / € 30,00 -
259

bont schaaltje

Amsterdams - bont schaaltje (barst) - met zilveren hengsel
€ 20,00 / € 30,00 -
260

hart

Model -hart
€ 30,00 / € 45,00 -
261

houten tabakspot

Een -houten tabakspot - + mandje (2x)
€ 20,00 / € 30,00 -
262

WMF iriserend glazen vaasje

Een -WMF iriserend glazen vaasje - H 8 W 10 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
263

fraai collier met echte stenen

Een - fraai collier met echte stenen - ca 90 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
264

"portret van een Thais kleuterjongetje"

Ilrapun Sunun '57 -"portret van een Thais kleuterjongetje" - potlood gesign rb ca 32x50 cm
€ 40,00 / € 60,00 -