177

ronde kristallen schalen

Drie -ronde kristallen schalen - + aardewerk kruik
€ 10,00 / € 15,00 -
178

palissander drieladen bestekkist

Een -palissander drieladen bestekkist
€ 15,00 / € 25,00 -
179

Chin. porseleinen vaas

Blauw met wit -Chin. porseleinen vaas - 20e eeuw H 60 cm ca.
€ 15,00 / € 25,00 -
180

W v.d. Vliet

Ets -W v.d. Vliet - "stadsplein met pomp"
€ 20,00 / € 30,00 -
181

18e eeuwse lammer of peuterfles

Tinnen -18e eeuwse lammer of peuterfles - mooie scherpe stempels
€ 120,00 / € 200,00 -
182

tweearmige koperen kaarskroontjes

Twee elk -tweearmige koperen kaarskroontjes - hangend aan wandapliques verguld, 18e eeuw
€ 400,00 / € 600,00 -
183

grenen betaaltafel

Vierkante - grenen betaaltafel - (ingekort)
€ 200,00 / € 300,00 -
184

zilveren 925/1000 longdrink lepels

Negen -zilveren 925/1000 longdrink lepels - met bladbak en holle steel + 2 zilveren servetringen
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 35,00 / € 50,00 -
185

Okimono 19e eeuw Japan ivoor

Een -Okimono 19e eeuw Japan ivoor - + 3 Netsukee's Japan 19e eeuw (imperfecties 2x)
€ 500,00 / € 750,00 -
186

eierschaal blauw en wit porselein kop en schotel

Lot -eierschaal blauw en wit porselein kop en schotel - 19e eeuw met maritiem decor + div o.a. fam rose enz.
€ 60,00 / € 100,00 -
187

aardewerk Delftse borden

Vier -aardewerk Delftse borden - 18e eeuw W 22,5 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
188

aardewerk Delftse schotels

Twee blauw -aardewerk Delftse schotels - W 34,5 cm decor "bloemenmand"
€ 200,00 / € 300,00 -
189

wandkleed geweven

Een -wandkleed geweven - "blauwe vogel" Lurcat gesigneerd r.o. 110x140 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
190

blauw witte diepe schotel

Een -blauw witte diepe schotel - 16/17e eeuw W 33 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
191

celadon schotel

Een -celadon schotel - 30,5 cm W met bloemmotief decor 17e eeuw (glazuurkwab)
€ 80,00 / € 120,00 -
192

lot Chinees kapucijner kop en schotel

Mooi - lot Chinees kapucijner kop en schotel
€ 50,00 / € 75,00 -
193

bronzen Joodse hangolielamp

Een -bronzen Joodse hangolielamp - groot model
€ 40,00 / € 60,00 -
194

ceremoniële drum Oceanië

Een -ceremoniële drum Oceanië - 20e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
195

stalen reisklokje

Jäger le coultre - stalen reisklokje - in originele lederen etui en doosje
€ 600,00 / € 900,00 -
196

knopvijzel

Bronzen - knopvijzel - 17e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
197

eiken deken op kamferkist

18e eeuwse -eiken deken op kamferkist
€ 60,00 / € 100,00 -
198

Thijs van der Schild

Olieverf op doek - Thijs van der Schild - "dansend paar" 50x60 cm gesigneerd r.o.
€ 50,00 / € 75,00 -

collectie bronzen opiumgewichtjes

Een -collectie bronzen opiumgewichtjes - + div anders
€ 150,00 / € 250,00 -
200

Löwensenf Duits steengoed mosterdpot

Een -Löwensenf Duits steengoed mosterdpot - met dispenser
€ 30,00 / € 45,00 -
201

houten Okimono van een man

Een - houten Okimono van een man - in babyzit H 26 cm incl. voet
€ 30,00 / € 45,00 -