215

zilveren kandelaartjes

Twee -zilveren kandelaartjes- 1x laag model

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 40,00 / € 60,00 -
216

Jan Sirks

Ets -Jan Sirks - "havengezicht" 30x42 cm gesign met potlood
€ 30,00 / € 45,00 -
217

zilveren fingerbowls

Vijf -zilveren fingerbowls - met Holl decor in djokja stijl 835/1000
€ 40,00 / € 60,00 -
218

panelenkast

Eiken - panelenkast - eendeurs met gepaneeld front, stijlen boven en onder ook gepaneeld, Engels 1700
€ 200,00 / € 300,00 -

Toon Kelder

Houtskooltekening - Toon Kelder - "de kaartspelers" ca 100x100 cm gesign rb
€ 700,00 / € 1.000,00 -
220

houten beeld van een liggende figuur

Een -houten beeld van een liggende figuur - L 35 H 20 cm op los onderstel (restauraties)
€ 60,00 / € 100,00 -
221

celadon vaasje

Een -celadon vaasje - + houten Chinees figuurtje + groen dekseldoosje
€ 40,00 / € 60,00 -
222

"oude vrouw met mutsje"

Olieverf op triplex - "oude vrouw met mutsje" - 16x26 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
223

granieten beeld ve zwangere vrouw

Groot -granieten beeld ve zwangere vrouw - H 110 cm onbekende kunstenaar
€ 100,00 / € 150,00 -
224

tweedeurs eiken kast met gepaneelde deuren

18e eeuwse - tweedeurs eiken kast met gepaneelde deuren - en panelen in front zijwanden met rechte kap
€ 150,00 / € 250,00 -
225

Een -Perzisch tapijt - ca 140x215 cm met dierfiguren (kale plek)
€ 40,00 / € 60,00 -
226

kop en schotel Chinees rijst decor

1x - kop en schotel Chinees rijst decor - + 1 kop en schotel Japans 19e eeuw
€ 15,00 / € 25,00 -
227

Een -Perzisch tapijt - 200x140 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
228

snijwerk van 5 olifantjes

Een - snijwerk van 5 olifantjes - uit antieke ivoren tand, Congo 1e kwart 20e eeuw licht vergeeld en herstellingen
€ 120,00 / € 200,00 -
229

granieten beeld van een moeder met 2 kinderen

Een -granieten beeld van een moeder met 2 kinderen - H 75 cm onbekende kunstenaar
€ 80,00 / € 120,00 -
230

ovaal schaaltje

Blauw glas -ovaal schaaltje - + blauw glas zoutstrooiertje beide in zilveren montuur in Louis Seize stijl
€ 70,00 / € 100,00 -
231

ovale mand met onder schotel

Wedgewood -ovale mand met onder schotel
€ 100,00 / € 150,00 -
232

Herman van der Avoort

Olieverf op doek - Herman van der Avoort - "Boerderij te Persingen" gesign ro
€ 40,00 / € 60,00 -
233

Gouden 14K medaillon

Een -Gouden 14K medaillon- met onyx en ivoor
€ 195,00 / € 300,00 -
234

Perzische loper

Een -Perzische loper - 480x115 cm
€ 160,00 / € 250,00 -
235

Gouden 8K ring met toermalijn

Een -Gouden 8K ring met toermalijn-
€ 165,00 / € 225,00 -
236

appelklokje met slinger en gewichten

Een -appelklokje met slinger en gewichten
€ 40,00 / € 60,00 -
237

Delfts blauwe W 35 cm schotel

Grote -Delfts blauwe W 35 cm schotel - + 2 imari borden + retro vaas H 32 cm (4x)
€ 15,00 / € 25,00 -
238

kelimtapijt

Een -kelimtapijt - 210x90 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
239

gouden muntje Europa 14 k

€ 20,00 / € 30,00 -