186

Lot oa uitgebreid 12 persoons Gero zilver 90 bestek

Groot -lot oa uitgebreid 12 persoons Gero zilver 90 bestek - met zeer veel schepwerk, visbestek en div verzilverd + 2 koperen vazen

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 100,00 / € 150,00 -
189

div kristallen parfumflesjes

Twee -div kristallen parfumflesjes - met zilveren doppen en montuur
€ 45,00 / € 60,00 -
190

blauw witte diepe schotel

Een -blauw witte diepe schotel - 16/17e eeuw W 33 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
191

celadon schotel

Een -celadon schotel - 30,5 cm W met bloemmotief decor 17e eeuw (glazuurkwab)
€ 100,00 / € 150,00 -
192

lot Chinees kapucijner kop en schotel

Mooi - lot Chinees kapucijner kop en schotel
€ 50,00 / € 75,00 -
193

bronzen Joodse hangolielamp

Een -bronzen Joodse hangolielamp - groot model
€ 60,00 / € 100,00 -
194

ceremoniële drum Oceanië

Een -ceremoniële drum Oceanië - 20e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
195

stalen reisklokje

Jäger le coultre - stalen reisklokje - in originele lederen etui en doosje
€ 600,00 / € 900,00 -
196

knopvijzel

Bronzen - knopvijzel - 17e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
197

eiken deken op kamferkist

18e eeuwse -eiken deken op kamferkist
€ 60,00 / € 100,00 -
198

Thijs van der Schild

Olieverf op doek - Thijs van der Schild - "dansend paar" 50x60 cm gesigneerd ro
€ 50,00 / € 75,00 -

collectie bronzen opiumgewichtjes

Een -collectie bronzen opiumgewichtjes - + div anders
€ 300,00 / € 45,00 -
200

antieke houten polychroom maskers

Twee -antieke houten polychroom maskers - Indonesië
€ 80,00 / € 120,00 -
201

houten Okimono van een man

Een - houten Okimono van een man - in babyzit H 26 cm incl. voet
€ 30,00 / € 45,00 -
202

Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld

Een -Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld - H ca 50 cm 1e helft 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
203

stoof op klauwpoten

Wortelnoten -stoof op klauwpoten - met koperen binnenwerk
€ 40,00 / € 60,00 -
204

bronzen snotneus

Kleine - bronzen snotneus - (hangend)
€ 20,00 / € 30,00 -
205

presenteerschaaltje

Portugees - presenteerschaaltje - opengewerkt met polychroom decor 20e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -
206

Ninna Tilem

N.T.G. -Ninna Tilem- Gallery Mas Bali; een fraai coromandel snijwerk van een Balinese man H24 cm, gemerkt
€ 200,00 / € 300,00 -
207

2 div groen glas

Paars glas bokaal - 2 div groen glas - beker en schaal
€ 15,00 / € 25,00 -
208

eierschaal porseleinen kop en schotel

Een Japans -eierschaal porseleinen kop en schotel
€ 20,00 / € 30,00 -
209

aardewerk kind met poes

Max Roes Rodach - aardewerk kind met poes - schade
€ 20,00 / € 30,00 -
210

tweedeurs spiegelkast

Mahonie -tweedeurs spiegelkast - met fraai gestoken kuif en lade in front
€ 120,00 / € 200,00 -
211

eendeurs spiegelkast

Mahonie - eendeurs spiegelkast - met fraaie kuif en lade in front
€ 80,00 / € 120,00 -
212

gietklei groepje

Een -gietklei groepje - hert met jong
€ 30,00 / € 45,00 -