152

mahonie strak BM penant kastje

Een -mahonie strak BM penant kastje - 19e eeuw
€ 80,00 / € 120,00 -
153

halbank

Eiken -halbank - ca. 1900 met rugstijlen
€ 120,00 / € 200,00 -
154

Imari schotels

Twee Japans -Imari schotels- 19/20e eeuw W31 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
155

Anita Lenaerts

Ets - Anita Lenaerts - 54x41 cm gesign R.O. no 17/50
€ 80,00 / € 120,00 -
156

grenen meidenkastje

Geloogd -grenen meidenkastje - BM met gecontourneerde deurpanelen en lade in top
€ 80,00 / € 120,00 -
157

celadon kommen

Twee -celadon kommen - W 15 en 13 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
158

bronzen penkandelaar op bolklauwpoten

Antieke -bronzen penkandelaar op bolklauwpoten - H 42 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
159

Ex libris van "Ted Felen" in lijst

Jan P.C. v Doorn - Ex libris van "Ted Felen" in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
160

18e eeuws kantoortje of notarisklokje

Een -18e eeuws kantoortje of notarisklokje - met beschilderde wijzerplaat
€ 200,00 / € 300,00 -
161

glas; Copier "brioso" mooi lot

Leerdam -glas; Copier "brioso" mooi lot
€ 40,00 / € 60,00 -
162

korenaar armstoeltje notenhout

Een -korenaar armstoeltje notenhout
€ 60,00 / € 100,00 -
163

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "bomen" 30x40 cm stempel achterop
€ 80,00 / € 120,00 -
164

gouden 14k entouragering met centrum amethist en 8 briljantjes

Geel -gouden 14k entouragering met centrum amethist en 8 briljantjes - totaal ca. 92 crt ca. 5,3 gr (amethist moet gepolijst)
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 120,00 / € 200,00 -
165

Bart Zinger

Tekening oi inkt - Bart Zinger - "Veere" 29x40 cm gesign lo
€ 100,00 / € 150,00 -
166

twee delige jachtkast

Eikenhouten -twee delige jachtkast - met glasdeuren in bovenbouw, en deuren met snijwerk in onderkast
€ 400,00 / € 600,00 -
167

aquarel opgehoogd met p "boerderijen in polderlandschap" gesign 30x41 cm

FL Arntzenius - aquarel opgehoogd met p "boerderijen in polderlandschap" gesign 30x41 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
168

bronzen sculptuur van en bizon

Tweemaal -bronzen sculptuur van en bizon - Diana Meyling, H 10 L 15 cm gesign met DM en NVT
€ 300,00 / € 450,00 -
169

aquarellen 2x ca. 37x48 cm

A de Josselin de Jong 1889 - aquarellen 2x ca. 37x48 cm - portretten van een boerenpaar 19e eeuw met fraaie lijst
€ 800,00 / € 1.200,00 -
170

2 abstracte landschappen

E ter Haar Romeny '69 - 2 abstracte landschappen - 1x 60x75 en 1x 60x60 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
171

3 kapitale glasobjecten

Saniye Bildircin - 3 kapitale glasobjecten
€ 400,00 / € 600,00 -
172

Maya Dewi

Bronzen -Maya Dewi - 20e eeuw Tibet Nepal, H 65 cm op halfrond basement
€ 75,00 / € 125,00 -
173

apothekersweegschaal

Mahonie -apothekersweegschaal - met uitgebreide setjes gewichten
€ 120,00 / € 200,00 -
174

Peter Roovers 1902 1993 Heyen "vrouwelijk naakt" in een lijst init en datum

Drie ingekleurde pentekeningen - Peter Roovers 1902 1993 Heyen "vrouwelijk naakt" in een lijst init en datum
€ 90,00 / € 150,00 -
175

tweedeurs kast met waaiervormig snijwerk

Antieke -tweedeurs kast met waaiervormig snijwerk - in panelen (deel achterwand manco)
€ 100,00 / € 150,00 -
176

Anton Voorzanger

Gemengde techniek -Anton Voorzanger - "meisje" ca. 30x40 cm
€ 60,00 / € 100,00 -