161

blauw wit Chinees porseleinen schotels

Twee -blauw wit Chinees porseleinen schotels - Swatow 17e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 -
162

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "the light that never goes out" 50x60 cm gesign reverse
€ 80,00 / € 120,00 -
163

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "bomen" 30x40 cm stempel achterop
€ 80,00 / € 120,00 -
164

Harold Schouten

Olieverf op doek - Harold Schouten - 40x50 cm "waal II" gesign achterop
€ 80,00 / € 120,00 -
165

Bart Zinger

Tekening oi inkt - Bart Zinger - "Veere" 29x40 cm gesign lo
€ 100,00 / € 150,00 -
166

"de vijf zintuigen"

Olieverf op doek -"de vijf zintuigen" - J Toorenvliet, op de manier van, gesign 70x83 cm in rijke lijst
€ 1.500,00 / € 2.500,00 -
167

aquarel opgehoogd met p "boerderijen in polderlandschap" gesign 30x41 cm

FL Arntzenius - aquarel opgehoogd met p "boerderijen in polderlandschap" gesign 30x41 cm
€ 500,00 / € 750,00 -
168

doek olieverf 33x51 cm "vissersboot voor de kust" gesign

W Tholen -doek olieverf 33x51 cm "vissersboot voor de kust" gesign
€ 1.000,00 / € 1.500,00 -
169

aquarellen 2x ca 37x48 cm

A de Josselin de Jong 1889 - aquarellen 2x ca 37x48 cm - portretten van een boerenpaar 19e eeuw met fraaie lijst
€ 1.000,00 / € 1.500,00 -
170

2 abstracte landschappen

E ter Haar Romeny '69 - 2 abstracte landschappen - 1x 60x75 en 1x 60x60 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
171

3 kapitale glasobjecten

Saniye Bildircin - 3 kapitale glasobjecten
€ 400,00 / € 600,00 -
172

vijzel Hendrrijck Ter Horts me fecit 1638

Een - vijzel Hendrrijck Ter Horts me fecit 1638 - H 12 W 15 cm. Vervalsing
€ 40,00 / € 60,00 -
173

olieverf op doek "ossen voor de mestkar" 75x65 cm gesign

A Briet - olieverf op doek "ossen voor de mestkar" 75x65 cm gesign
€ 700,00 / € 100,00 -
174

schildpad juwelenkistje met verguld montuur

Een -schildpad juwelenkistje met verguld montuur - en sleutel (div ouderdoms sporen)
€ 150,00 / € 250,00 -
175

tweedeurs kast met waaiervormig snijwerk

Antieke -tweedeurs kast met waaiervormig snijwerk - in panelen (deel achterwand manco)
€ 150,00 / € 250,00 -
176

Anton Voorzanger

Gemengde techniek -Anton Voorzanger - "meisje" ca 30x40 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
177

ronde kristallen schalen

Drie -ronde kristallen schalen - + aardewerk kruik
€ 10,00 / € 15,00 -
178

palissander drieladen bestekkist

Een -palissander drieladen bestekkist
€ 15,00 / € 25,00 -
179

Chin porseleinen vaas

Blauw met wit -Chin porseleinen vaas - 20e eeuw H 60 cm ca
€ 60,00 / € 100,00 -
180

Een -Perzisch tapijt - 130x190 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
181

Perzisch tapijt Herez

Een -Perzisch tapijt Herez - 370x230 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
182

"Italianiserend landschap met figuren"

Olieverf op doek 60x80 cm  -onbekende meester "Italianiserend landschap met figuren" - in fraaie lijst

€ 120,00 / € 200,00 -
183

grenen betaaltafel

Vierkante - grenen betaaltafel - (ingekort)
€ 200,00 / € 300,00 -
184

zilveren 925/1000 longdrink lepels

negen -zilveren 925/1000 longdrink lepels - met bladbak en holle steel + 2 zilveren servetringen

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 35,00 / € 50,00 -
185

geel gouden ketting

585/1000 -geel gouden ketting - ca 48,5 gr

€ 860,00 / € 1.000,00 -