136

cultive parelcollier

Tweeslag - cultive parelcollier - met 750/1000 witgouden 2,5x2,5 cm slot met smaragd en briljant
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 200,00 / € 300,00 -
137

celadon kom

Een -celadon kom - W 14 cm + celadon vaasje H 6 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
138

Maria van Heeswijk

Olieverf op linnen - Maria van Heeswijk - "valle del rio negro" 45x95 cm gesign ro en achterop
€ 150,00 / € 250,00 -
139

savankolok dekseldoosje

Een -savankolok dekseldoosje - + vaasje + 2 bordjes toegevoegd 2 Chin pors 18e eeuwse theekopjes
€ 70,00 / € 120,00 -
140

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "boom in kustlandshap" 60x80 cm gesign en 2005 achterop
€ 80,00 / € 120,00 -
141

tempelleeuw met jong

Polychroom - tempelleeuw met jong - Chinees
€ 80,00 / € 120,00 -
142

Boeddha

Ivoren - Boeddha - 2x H 7 en 5 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
143

Perzisch kussen

Bijzonder -Perzisch kussen
€ 30,00 / € 45,00 -
144

pijpcomfoor op voet

Zilveren -pijpcomfoor op voet - ca 1860
€ 80,00 / € 120,00 -
145

kristallen parfumflacons met zilveren montuur

Twee -kristallen parfumflacons met zilveren montuur
€ 60,00 / € 100,00 -
146

bronzen lakstempel

Jugendstil -bronzen lakstempel - H 13 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
147

sluvas vaasje , antiek cloisonne bakje + 1 glas 18e eeuw

Een -sluvas vaasje (chipjes) , antiek cloisonne bakje + 1 glas 18e eeuw (chip)
€ 30,00 / € 45,00 -
148

gesneden hardhouten zittende figuren als boekensteun

Twee zeldzaam fraai - gesneden hardhouten zittende figuren als boekensteun - gesign Maderoegeh - Mas II
€ 200,00 / € 300,00 -
149

savankolok deksel kommen

Twee -savankolok deksel kommen - W 16 en 10 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
150

porseleinen dekseldoosjes

Twee -porseleinen dekseldoosjes - W 7 en 6 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
151

celadon kom

Een -celadon kom - + celadon schaal 16 en 18 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
152

roombordje 18e eeuw

Een -roombordje 18e eeuw - China W 16,5 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
153

Coromandel Afrikaans snijwerk

Een -Coromandel Afrikaans snijwerk- van een vrouwenhoofd
€ 20,00 / € 40,00 -
154

Imari schotels

Twee Japans -Imari schotels- 19/20e eeuw W31 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
155

Anita Lenaerts

Ets - Anita Lenaerts - 54x41 cm gesign ro no 17/50
€ 80,00 / € 120,00 -
156

celadon borden

Twee - celadon borden - W 22/20 en 16 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
157

celadon kommen

Twee -celadon kommen - W 15 en 13 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
158

Schotel

Blauw en wit Japans porseleinen -Schotel- 20e eeuw W30 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
159

eiken banktafeltje met kistzitting en fraai snijwerk

Engels -eiken banktafeltje met kistzitting en fraai snijwerk
€ 75,00 / € 125,00 -
160

swatow schaaltje

Een -swatow schaaltje - + celadon vaasje + terra schaaltje
€ 50,00 / € 75,00 -