80

unica dikwandig witte vaas met kraag van blauwe bloemen

Leerdam -unica dikwandig witte vaas met kraag van blauwe bloemen - collaboration ot? & matinke Leerdam H 37 cm
€ 200,00 / € 300,00 -

"tutti frutti" glas art vertrar Milanese muranese fruitschaal

AVEM Murano -"tutti frutti" glas art vertrar Milanese muranese fruitschaal - ca 1950 W 36 x 25 cm geplooid
€ 80,00 / € 120,00 -
84

onbekende meester

Olieverf op doek "stad aan de rivier" 18e eeuw met fraaie lijst - onbekende meester - 80x80 cm
€ 200,00 / € 400,00 -
87

eiken armstoel met gesneden leeuwenkoppen en gobelin bekleding

Antieke -eiken armstoel met gesneden leeuwenkoppen en gobelin bekleding
€ 120,00 / € 200,00 -
89

plaatjesalbums Verkade

Zeventien -plaatjesalbums Verkade
€ 30,00 / € 45,00 -
90

schrijftafel met 2 klepbladen

Wortelnoten -schrijftafel met 2 klepbladen - en 2 laden, 19e eeuw
€ 150,00 / € 250,00 -
91

gouden reversspeld

Wit - gouden reversspeld - 585/1000 met 4 saffiertjes en metaal klemmetje bruto ca 9 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 150,00 / € 250,00 -
92

schaaktafeltje met compleet spel onder blad

Een -schaaktafeltje met compleet spel onder blad
€ 120,00 / € 200,00 -
93

"interieur met figuren" olieverf op doek

Schilderij -"interieur met figuren" olieverf op doek - M Hasenhof? 40x60 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
94

BWG zilveren snufbottles

Vijf -BWG zilveren snufbottles - 1 met parelmoer
€ 40,00 / € 60,00 -
95

boeken; speelgoed, wapens, Chinese kunst, antiek

Lot -boeken; speelgoed, wapens, Chinese kunst, antiek - enz
€ 20,00 / € 30,00 -
96

boeken; varen en vliegen, cabaret

Lot -boeken; varen en vliegen, cabaret - enz
€ 20,00 / € 30,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 -
98

kastje met 2 deurtjes

Eiken -kastje met 2 deurtjes - boven elkaar
€ 20,00 / € 30,00 -
99

priesterattributen voor een thuis communie

Lot - priesterattributen voor een thuis communie - of H oliesel, met verguld hostiedoosje en een zilveren zalfdoosje mstr H Teulings Den Bosch 1926/29
€ 100,00 / € 150,00 -
100

baardmankruik "Terraco"

Een -baardmankruik "Terraco"
€ 20,00 / € 30,00 -
101

"oude boom" gesign ro Eugene Lucker

Linosnede -"oude boom" gesign ro Eugene Lucker - 50x70 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
102

biedermeier tafel met gecontourneerd blad

Mahonie -biedermeier tafel met gecontourneerd blad- +6 mahonie lepelrug stoelen Holl 19e eeuw

€ 150,00 / € 250,00 -
103

audiokastje / met bewegend topblad

Mahonie /tv-audiokastje / met bewegend topblad
€ 40,00 / € 60,00 -
104

olieverf op doek uit 1953 "rozen in vaas"

PE Daenes -olieverf op doek uit 1953 "rozen in vaas" - 59x45 cm gesign ro
€ 100,00 / € 150,00 -
105

onbekende mstr "geitenhoeder"

Olieverf op board - onbekende mstr "geitenhoeder" - 22x30 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
106

"schepen in de haven"

Olieverfschilderijtje - "schepen in de haven" - ca 20x30 cm geen signatuur
€ 100,00 / € 150,00 -
107

Delfts polychroom bordje met vogeldecor

17e eeuwse - Delfts polychroom bordje met vogeldecor - toegevoegd een Delfts en een Chinees blauw bord (beide defecten)
€ 60,00 / € 100,00 -
108

Jacques Poppeliers

Doek 30x40 cm - Jacques Poppeliers - "3 staande figuren"
€ 30,00 / € 60,00 -
109

antieke slingerglazen

Vijf -antieke slingerglazen
€ 360,00 / € 500,00 -