54

mahonie voorzittershamer

Een -mahonie voorzittershamer
€ 20,00 / € 30,00 -
55

letterbak vol hebbedingen

Grote -letterbak vol hebbedingen
€ 25,00 / € 40,00 -
56

mahonie kastje met vitrine in opbouwen 1 deurtje onder

Een -mahonie kastje met vitrine in opbouwen 1 deurtje onder
€ 30,00 / € 45,00 -
57

coupes op voet

12 zilveren 835/1000 -coupes op voet -vergulde bak
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 120,00 / € 200,00 -
58

Iran persje

Een -Iran persje - 80x140 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
59

Iran lopertje

Een -Iran lopertje - ca 35x140 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
60

mini buro in Lodewijk 15e stijl

Wortelnoten -mini buro in Lodewijk 15e stijl - met interieur en 2 gebogen laden (achterwand later) L 5, B 27 H 36 cm
€ 350,00 / € 500,00 -
61

vaas Gouda plateel

Een - vaas Gouda plateel - H 16 cm decor "craye tera" Plazuid
€ 15,00 / € 25,00 -
62

art deco tweedeurskastje

Een -art deco tweedeurskastje - met koelruimte in interieur
€ 40,00 / € 60,00 -
63

mahonie dienblad

Ovaal -mahonie dienblad - 63x50 cm met zilveren plaque
€ 60,00 / € 100,00 -
64

unica 80 cm hoge vaas

Loan Nemtoi 1964 -unica 80 cm hoge vaas - gesigneerd op de voet div kleuren studioglas
€ 300,00 / € 450,00 -
65

unica 75 cm hoge vaas

Loan Nemtoi 1964 -unica 75 cm hoge vaas - gesigneerd op de voet div kleuren studioglas
€ 300,00 / € 450,00 -
66

gaaf keukenvoorraadrek, 12 bakken

Compleet en -gaaf keukenvoorraadrek, 12 bakken - deurtje + plaque aardewerk in houten rek
€ 40,00 / € 60,00 -
67

Leerdam unica gesigneerde C 28 cm dikwandige vaas met ingesloten luchtbellen

AD Copier - Leerdam unica gesigneerde C 28 cm dikwandige vaas met ingesloten luchtbellen - blank rood AA 173
€ 300,00 / € 450,00 -
68

kaart in mahonie houten lijst

Gekleurde -kaart in mahonie houten lijst - Overijses Transislania, N ten Have (fixing)
€ 60,00 / € 100,00 -
69

AD Copier Leerdam unica

X241 - AD Copier Leerdam unica - H 36 cm ca balustervaas dikwandig glas voluit gesigneerd
€ 450,00 / € 600,00 -
70

William Philips

Gesigneerd -William Philips - "Martha" 50x60 cm

€ 1.000,00 / € 2.000,00 -
71

tinnen 18e eeuwse dekselkannen met duimrust

3 schotse -tinnen 18e eeuwse dekselkannen met duimrust- (3x)

€ 240,00 / € 300,00 -
73

Leerdam unica tulpvaas 2 kleuren zwart en groen

Henkelman - Leerdam unica tulpvaas 2 kleuren zwart en groen - gesign en no 8904 2 H 35 W 30 cm bij de kraag

€ 450,00 / € 600,00 -
74

ajour gezaagd soezenmandje

Zilveren -ajour gezaagd soezenmandje - golfrand afgezoomd met parelrandje 835/1000 Hollands zilver

€ 60,00 / € 100,00 -
75

blauwpaarse bolvaas Leerdam

Dikwandig -blauwpaarse bolvaas Leerdam - oli4 (Olivier Roel) H ca 16 cm gesigneerd

€ 160,00 / € 300,00 -
76

glazen vaas met hoofd als buik

Dikwandig -glazen vaas met hoofd als buik - Initialen ingegraveerd H 37 cm

€ 100,00 / € 150,00 -
77

Tapio Wirkkala vijfdelige vazenset "new Bolle" kunst glas

Venini Murano - Tapio Wirkkala vijfdelige vazenset "new Bolle" kunst glas - gesigneerd en gedateerd + sticker Venini Murano
€ 3.000,00 / € 4.500,00 -
78

ajour met parelrand afgewerkt bonbonmandje

Een -ajour met parelrand afgewerkt bonbonmandje - 835/1000 zilver
€ 40,00 / € 60,00 -
79

Een -Perzisch tapijt - 150x210 cm ips
€ 60,00 / € 100,00 -