352

wijwaterbak met 2 knielende engelen

Messing -wijwaterbak met 2 knielende engelen - aan de voet van het kruis
€ 10,00 / € 15,00 -
353

Dekseldozen

Twee porseleinen -Dekseldozen- + porseleinen eend
€ 15,00 / € 25,00 -
354

R v.d. Have

Aquarel met wit -R v.d. Have - "vrouw met emmer" 18x26 cm gesign
€ 15,00 / € 25,00 -
355

roodbakken aardewerk geglazuurde paardjes

Twee - roodbakken aardewerk geglazuurde paardjes - Druten boeksteunen
€ 35,00 / € 50,00 -
356

Doos divers

Een -Doos divers- o.a. : koffie serviesje, koekplank, 2x emaille serie ijzeren gewichten
€ 15,00 / € 25,00 -
357

geslepen kristallen karaffen ed.

Lot -geslepen kristallen karaffen ed. - met en zonder stop
€ 60,00 / € 100,00 -
358

wedgwood groot serviesdeel

Een -wedgwood groot serviesdeel
€ 150,00 / € 250,00 -
359

L.L. gemerkte iriserende glazen schaal

Lanooy Leerdam -L.L. gemerkte iriserende glazen schaal - W 18 cm, rand chipje
€ 40,00 / € 60,00 -
360

Voorraad blik

Een groen -Voorraad blik- met koperen appelketeltje en rood aardewerk bak met oor
€ 20,00 / € 35,00 -
361

Zeeuwse broche

Een 14 krt. geel gouden -Zeeuwse broche-, 6 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 100,00 / € 150,00 -
362

comtoiseklok met bloemslinger

Een - comtoiseklok met bloemslinger
€ 60,00 / € 100,00 -
363

diaprojector blik

Antieke -diaprojector blik - groot model
€ 30,00 / € 45,00 -
364

Ton Orthem?

Litho "Exotic summer", onduidelijk gesign. -Ton Orthem?-
€ 15,00 / € 25,00 -
365

versierde documentenkist

Fraai -versierde documentenkist - + 3 div kistjes

€ 15,00 / € 25,00 -
366

emaille waterketel met haardplaatje

Groen -emaille waterketel met haardplaatje

€ 5,00 / € 10,00 -
367

weegschaaltje met gewichtjes

Een -weegschaaltje met gewichtjes
€ 20,00 / € 30,00 -
368

7 div glazen snoeppotten met deksels

Lot van -7 div glazen snoeppotten met deksels
€ 25,00 / € 40,00 -
369

wit Delftse kannen met deksel

Twee -wit Delftse kannen met deksel - (rep)
€ 15,00 / € 25,00 -
370

Kelim tapijt

Een -Kelim tapijt- 240x140 cm
€ 60,00 / € 75,00 -
371

kompas met ophanging

Een -kompas met ophanging
€ 30,00 / € 45,00 -
372

ter Meulen

Een Impressie van schapen met herder gesign. L.O. -ter Meulen- ca. 40x60 cm olieverf op triplex
€ 60,00 / € 85,00 -
373

Tiele

Olieverf op doek -Tiele- : "Grillige boom in landschap", gesign. R.O. 50x60 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
374

Parelarmbandje

Een drieslag -Parelarmbandje- met antiek Rosé gouden 585/1000e slot, bruto 13 gr
€ 100,00 / € 150,00 -
375

Grote gipsen beeldengroep

Een -Grote gipsen beeldengroep- van de heilige familie onder ovale glazenstolp ca. 40x25x60 cm
€ 60,00 / € 85,00 -
376

A. Arson

Een antimony beeld -A. Arson- van een kievit op ovaal houten basement ca. H40 cm, gesign. A. Arson
€ 300,00 / € 450,00 -