341

ers in lijst + dubbelportret BMX

Afb BMX-ers in lijst + dubbelportret BMX-ers gouache - Ellen Reuver
€ 20,00 / € 30,00 -
342

gefineerd Louis Seize kabinet

Bloemmahonie - gefineerd Louis Seize kabinet
€ 500,00 / € 750,00 -
343

Gerard Dijkstra

Stilleven - Gerard Dijkstra - met plakkaatverf 40x60 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
344

schrijfkistje met interieur en lade

Mahonie -schrijfkistje met interieur en lade
€ 20,00 / € 30,00 -
345

eiken Mechelse stoelen

Zes -eiken Mechelse stoelen
€ 50,00 / € 75,00 -
346

houten kamferkist met snijwerk en vlakke deksel

Gezwart -houten kamferkist met snijwerk en vlakke deksel
€ 40,00 / € 60,00 -
347

18e eeuwse eiken beeldenkast

Kapitale -18e eeuwse eiken beeldenkast
€ 600,00 / € 1.000,00 -
348

Engelse staande klok met koperen wijzerplaat en eiken kast

Finigans -Engelse staande klok met koperen wijzerplaat en eiken kast
€ 250,00 / € 400,00 -
349

halbank met gestoken voorstelling

Antieke -halbank met gestoken voorstelling - van draken
€ 200,00 / € 300,00 -
350

cultivé parelcollier

Een -cultivé parelcollier - met 14 k gouden slot
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 125,00 / € 200,00 -
351

boeren broodkast

Een -boeren broodkast - witgeverfd 1 deurs 48x103x196 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
352

gele stof beklede fauteuil

Met -gele stof beklede fauteuil - in Louis Seize stijl
€ 20,00 / € 30,00 -
353

champ eleve wierookbrander

Antieke -champ eleve wierookbrander - met gevleugelde draak op deksel
€ 40,00 / € 60,00 -
354

R vd Have

Aquarel met wit -R vd Have - "vrouw met emmer" 18x26 cm gesign
€ 15,00 / € 25,00 -
355

roodbakken aardewerk geglazuurde paardjes

Twee - roodbakken aardewerk geglazuurde paardjes - Druten boeksteunen
€ 35,00 / € 50,00 -
356

geslepen kristal

Lot -geslepen kristal
€ 80,00 / € 120,00 -
357

geslepen kristallen karaffen ed

Lot -geslepen kristallen karaffen ed - met en zonder stop
€ 60,00 / € 100,00 -
358

wedgewood groot serviesdeel

Een -wedgewood groot serviesdeel
€ 300,00 / € 450,00 -
359

L.L. gemerkte iriserende glazen schaal

Lanooy Leerdam -L.L. gemerkte iriserende glazen schaal - W 18 cm, rand chipje
€ 40,00 / € 60,00 -
360

Een -Perzisch tapijt- 80x160 cm
€ 20,00 / € 35,00 -
361

stereokijker op getorste voet

Mahonie -stereokijker op getorste voet
€ 30,00 / € 45,00 -
362

comtoiseklok met bloemslinger

Een - comtoiseklok met bloemslinger
€ 60,00 / € 100,00 -
363

diaprojector blik

Antieke -diaprojector blik - groot model
€ 40,00 / € 60,00 -
364

Ton Orthem?

Litho "Exotic summer", onduidelijk gesign. -Ton Orthem?-
€ 20,00 / € 35,00 -
365

driedeurs bibliotheekkast

Eiken -driedeurs bibliotheekkast - met 3 deuren met glas
€ 120,00 / € 200,00 -