227

Een -Perzisch tapijt - 200x140 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
228

snijwerk van 5 olifantjes

Een - snijwerk van 5 olifantjes - uit antieke ivoren tand, Congo 1e kwart 20e eeuw licht vergeeld en herstellingen
€ 120,00 / € 200,00 -
229

zeeuwse haarklem

Een /zilveren Zeeuwse haarklem en 2 zilveren Zeeuwse knoopbroches

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
230

collier

Een -collier met facetgeslepen oplopende carneolen - ca. 60 cm

€ 20,00 / € 30,00 -
231

ovale mand met onder schotel

Wedgwood -ovale mand met onder schotel
€ 40,00 / € 60,00 -
232

Zeeuwse knoop sieraden

Zilveren - Zeeuwse knoop sieraden -= bestaande uit trapezevormige broche, ronde knoopbroche, staafbroche 3 knopen + 2 Zeeuws knoopringen (5x)
€ 25,00 / € 40,00 -
233

Gouden 14K medaillon

Een -Gouden 14K medaillon- met onyx en ivoor

€ 120,00 / € 200,00 -
234

Perzische loper

Een -Perzische loper - 480x115 cm

€ 80,00 / € 120,00 -
235

Gouden 8K ring met toermalijn

€ 90,00 / € 150,00 -
236

haardplaat met een decor van een wapenschild

Gietijzeren ca50x55 cm -haardplaat met een decor van een wapenschild - met 3 Franse lelies tussen 2 staande bokken toegevoegd 2 haardbokken + vuurtang, pook en rooster
€ 50,00 / € 75,00 -
237

"meisje met geit" onbek

Olieverf op doek -"meisje met geit" onbek - 25x40 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
238

kelimtapijt

Een -kelimtapijt - 210x90 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
239

gouden muntje Europa 14 k

€ 20,00 / € 30,00 -
240

portret van een "bloemenmeisje "

Een -portret van een "bloemenmeisje " - 34x44 cm afb in lijst
€ 40,00 / € 60,00 -
241

Harley ceiling; 5 armige plafondlamp

ETH BV Gorinchem - Harley ceiling; 5 armige plafondlamp - 2 stuks (2 ringen manco)
€ 125,00 / € 200,00 -
242

attributen Katholiek priester voor bijstand stervenden

Div -attributen Katholiek priester voor bijstand stervenden - o.a. zilveren 835/1000 zalvingsdoosje + emaille hostiedoosje
€ 80,00 / € 120,00 -
243

verguld en geƫmailleerd hostiedoosje in reisetui

Een -verguld en geƫmailleerd hostiedoosje in reisetui
€ 35,00 / € 50,00 -
244

G Derksen

Olieverf op doek - G Derksen - "a fen at sunset" gesign ra 49,5 x 70,5 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
245

De Hoog

Schilderij op doek -De Hoog- (Larense school) inheemse moeder en kinderen 50x59 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
246

eiken buroplat met 2 deuren

Antiek -eiken buroplat met 2 deuren - en lade, rondom gepaneeld met snijwerk voor en achter, bladmaat 80x160
€ 200,00 / € 300,00 -
247

Reinier Peynenburg

Schilderij op doek -Reinier Peynenburg- boerderij interieur; open haard 59x79 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
248

kristallen karaffen

Twee -kristallen karaffen - met lijndecor en (niet originele) stoppen
€ 30,00 / € 45,00 -
249

Gembercoupe + div klein zilver + olie en azijnstel enz.

Lot met o.a. -Gembercoupe + div klein zilver + olie en azijnstel enz.
€ 25,00 / € 40,00 -
250

Lot kristallen drinkservies

Groot -Lot kristallen drinkservies-
€ 20,00 / € 30,00 -
251

celadon dekseldoos

Witte -celadon dekseldoos - + blauw witte diepe schotel W 13 en 19 cm 16/17e eeuw China
€ 80,00 / € 120,00 -