2

Olieverf Jos va Wunnik uit 1992

Schilderij op paneel 42x62 cm -Olieverf Jos va Wunnik uit 1992
€ 200,00 / € 300,00 -
5

Frans Hollaardt

Gouache -Frans Hollaardt - "haven Amsterdam" 40x50 cm gesign ro in lijst
€ 300,00 / € 450,00 -
53

schilderijen van Tracy Thristlewaite, Cardiff school of art

Twee -schilderijen van Tracy Thristlewaite, Cardiff school of art - ca 1990 abstract expressionisme, elk 180x250 cm met rits aan de lange zijde

€ 300,00 / € 450,00 -
68

kaart in mahonie houten lijst

Gekleurde -kaart in mahonie houten lijst - Overijses Transislania, N ten Have (fixing)
€ 60,00 / € 100,00 -
70

William Philips

Gesigneerd -William Philips - "Martha" 50x60 cm

€ 1.000,00 / € 2.000,00 -
84

onbekende meester

Olieverf op doek "stad aan de rivier" 18e eeuw met fraaie lijst - onbekende meester - 80x80 cm
€ 200,00 / € 400,00 -
93

"interieur met figuren" olieverf op doek

Schilderij -"interieur met figuren" olieverf op doek - M Hasenhof? 40x60 cm
€ 40,00 / € 60,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 -
101

"oude boom" gesign ro Eugene Lucker

Linosnede -"oude boom" gesign ro Eugene Lucker - 50x70 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
104

olieverf op doek uit 1953 "rozen in vaas"

PE Daenes -olieverf op doek uit 1953 "rozen in vaas" - 59x45 cm gesign ro
€ 100,00 / € 150,00 -
105

onbekende mstr "geitenhoeder"

Olieverf op board - onbekende mstr "geitenhoeder" - 22x30 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
106

"schepen in de haven"

Olieverfschilderijtje - "schepen in de haven" - ca 20x30 cm geen signatuur
€ 100,00 / € 150,00 -
108

Jacques Poppeliers

Doek 30x40 cm - Jacques Poppeliers - "3 staande figuren"
€ 30,00 / € 60,00 -
116

Anton Voorzanger

Gemengde techniek -Anton Voorzanger - "zelfportret" 30x40 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
119

Gijs van der Steen

Olieverf op doek - Gijs van der Steen - abstract 50x70 cm, gesign ro
€ 50,00 / € 75,00 -
120

Gijs van der Steen

Abstract schilderij - Gijs van der Steen - 60x90 cm gesigneerd ro
€ 50,00 / € 75,00 -
124

"naakt"

Schildering in zwarte verf - "naakt" - 27x45 mcm gesign
€ 120,00 / € 200,00 -
138

Maria van Heeswijk

Olieverf op linnen - Maria van Heeswijk - "valle del rio negro" 45x95 cm gesign ro en achterop
€ 150,00 / € 250,00 -
140

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "boom in kustlandshap" 60x80 cm gesign en 2005 achterop
€ 80,00 / € 120,00 -
155

Anita Lenaerts

Ets - Anita Lenaerts - 54x41 cm gesign ro no 17/50
€ 80,00 / € 120,00 -
162

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "the light that never goes out" 50x60 cm gesign reverse
€ 80,00 / € 120,00 -
163

ML van Erp

Olieverf op doek - ML van Erp - "bomen" 30x40 cm stempel achterop
€ 80,00 / € 120,00 -
164

Harold Schouten

Olieverf op doek - Harold Schouten - 40x50 cm "waal II" gesign achterop
€ 80,00 / € 120,00 -
165

Bart Zinger

Tekening oi inkt - Bart Zinger - "Veere" 29x40 cm gesign lo
€ 100,00 / € 150,00 -
166

"de vijf zintuigen"

Olieverf op doek -"de vijf zintuigen" - J Toorenvliet, op de manier van, gesign 70x83 cm in rijke lijst
€ 1.500,00 / € 2.500,00 -