13

prent Het Paardeveld te Utrecht

Prent - zicht op het Paardeveld te Utrecht

€ 15,00 / € 25,00 -
16

Jan Wittenberg

Houtsnede op rijstpapier - Jan Wittenberg- "jonge kauw" 16x17 cm gesigneerd met potlood

€ 250,00 / € 400,00 -

Peter Satijn

Collage gemengde techniek - Peter Satijn - in passe partout en lijst
€ 40,00 / € 60,00 -
29

Peter Satijn

€ 40,00 / € 60,00 -
30

Peter Satijn

Collage gemengde techniek "bogenschütze"- Peter Satijn - uit 2005
€ 50,00 / € 75,00 -

Peter Satijn

Collage gemengde techniek "Peggy's album"- Peter Satijn - uit 2005
€ 50,00 / € 75,00 -
32

Peter Satijn

€ 70,00 / € 100,00 -
47

Victor Bauffe

Olieverf op doek - Victor Bauffe - "schaapskooi" 20x25 cm gesigneerd

€ 175,00 / € 250,00 -
56

Peter Satijn

Collage/schildering - Peter Satijn - "dit zijn de prijzen" uit 2006

€ 40,00 / € 60,00 -
59

"portret ve oude man"

Olieverf op eiken paneel - "portret ve oude man" - 18x24 cm onbek mstr
€ 50,00 / € 75,00 -
60

"portret ve oude man"

€ 50,00 / € 75,00 -
70

Josef Israëls

Ets - Josef Israëls - "oude vrouw uit Katwijk" watermerk van Gelder met certificaat gesign lo, 10x14 cm

€ 60,00 / € 100,00 -
71

Antoon van Welie

Pastel - Antoon van Welie - "bruidje" met persoonlijke opdracht signatuur en 10 april 1903 met potlood afm. 13,6x36 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
84

onbekende meester

Olieverf op doek "stad aan de rivier" 18e eeuw met fraaie lijst - onbekende meester - 80x80 cm
€ 600,00 / € 1.000,00 -
86

Peter Satijn

"kolhofs timmerman" - Peter Satijn - gemengde techniek uit 2005
€ 35,00 / € 50,00 -
87

Peter Satijn

Collage - Peter Satijn - gesign potlood
€ 35,00 / € 50,00 -
91

gouden reversspeld

Wit - gouden reversspeld - 585/1000 met 4 saffiertjes en metaal klemmetje bruto ca 9 gr
€ 150,00 / € 250,00 -
92

BWG filigrein zilveren riksja

Een - BWG filigrein zilveren riksja - met paard en voerman Ned Indië 20e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 -
101

Amando Modigliani?

Tekening "liggend naakt" - Amando Modigliani? - 20x30 cm
€ 100,00 / € 200,00 -
105

Corneille

Litho - Corneille - 168/200 gesign ro en 04 "impression de la Havanna 2"
€ 200,00 / € 300,00 -
106

Corneille

Litho - Corneille - "vogels" 32x26 cm gesign en genummerd uit 1993
€ 200,00 / € 300,00 -
107

Corneille

Litho uit 1993 - Corneille - 14/200 27x33 cm gesign ro
€ 200,00 / € 300,00 -
108

Jacques Poppeliers

Doek 30x40 cm - Jacques Poppeliers - "3 staande figuren"
€ 30,00 / € 60,00 -
109

Karel Appel

Litho - Karel Appel - no 33 uit 75 gesign potlood ro 40x50 cm
€ 350,00 / € 500,00 -