Er is gezocht op "Porselein, aardewerk & steengoed." Stop met zoeken
1

keramische vogels

Twee -keramische vogels - gesign Katarina Briedittis Vietnam H 30 en 23 cm

€ 20,00 / € 30,00 -

19e eeuw 2 zoutvaatjes met lepeltjes

Limoges -19e eeuw 2 zoutvaatjes met lepeltjes - in origineel doosje

€ 20,00 / € 30,00 -
29

Plazuid vaasje met oren

Juliana -Plazuid vaasje met oren - Gouda plateel no 55, H 23 cm
€ 25,00 / € 40,00 -

polychroom aardewerk figuurtjes met puntmutsen

Drie -polychroom aardewerk figuurtjes met puntmutsen
€ 20,00 / € 30,00 -
41

beeld ve Afrikaanse vrouw

Polychroom -beeld ve Afrikaanse vrouw - aardewerk ingekerfd MvKH? H incl. sokkel ca 98 cm
€ 60,00 / € 100,00 -

vaas met groen portret en hengsel

Een -vaas met groen portret en hengsel - met bakzand op bodem, gemerkt H 30 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
61

vaas Gouda plateel

Een - vaas Gouda plateel - H 16 cm decor "craye tera" Plazuid
€ 15,00 / € 25,00 -
100

baardmankruik "Terraco"

Een -baardmankruik "Terraco"
€ 20,00 / € 30,00 -
107

Delfts polychroom bordje met vogeldecor

17e eeuwse - Delfts polychroom bordje met vogeldecor - toegevoegd een Delfts en een Chinees blauw bord (beide defecten)
€ 60,00 / € 100,00 -
110

celadon theekannetje

Een -celadon theekannetje
€ 110,00 / € 160,00 -
115

aardewerk ronde schotel op standring

Pieter Groenevelt -aardewerk ronde schotel op standring - met blauwe glazuur W 28 H 12 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
121

albast beeld van een "splintertrekker"

Wit -albast beeld van een "splintertrekker" - H 45 cm, div manco's
€ 200,00 / € 300,00 -
122

bisquit beeld van "Dante"

Wit -bisquit beeld van "Dante" - H 45 L 40 cm ca, div manco's
€ 120,00 / € 200,00 -
123

bisquit beeld paard met fig. "bruidskar"

Wit -bisquit beeld paard met fig. "bruidskar" - ca 20x25 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
129

celadon kom op standring

Tweemaal -celadon kom op standring - W 18 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
130

aardewerk grafbeeldjes

Twee -aardewerk grafbeeldjes - + kleine bronzen Boeddha
€ 80,00 / € 120,00 -
135

porseleinen kommen

Twee -porseleinen kommen - decor landschap met figuren - W 14 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
137

celadon kom

Een -celadon kom - W 14 cm + celadon vaasje H 6 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
139

savankolok dekseldoosje

Een -savankolok dekseldoosje - + vaasje + 2 bordjes toegevoegd 2 Chin pors 18e eeuwse theekopjes
€ 70,00 / € 120,00 -
142

Boeddha

Ivoren - Boeddha - 2x H 7 en 5 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
149

savankolok deksel kommen

Twee -savankolok deksel kommen - W 16 en 10 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
150

porseleinen dekseldoosjes

Twee -porseleinen dekseldoosjes - W 7 en 6 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
151

celadon kom

Een -celadon kom - + celadon schaal 16 en 18 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
152

roombordje 18e eeuw

Een -roombordje 18e eeuw - China W 16,5 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
154

Imari schotels

Twee Japans -Imari schotels- 19/20e eeuw W31 cm
€ 40,00 / € 60,00 -