Er is gezocht op "Meubels & lampen." Stop met zoeken
6

Marokaanse zetels met goudbewerkt leer en noten frame

Twee -Marokaanse zetels met goudbewerkt leer en noten frame
€ 200,00 / € 300,00 -
7

tinkast met 2 deuren op sleevoeten

Eiken -tinkast met 2 deuren op sleevoeten - gedateerd 1792 en met de naam Lenart Yes von Osterhausen
€ 600,00 / € 1.000,00 -
36

eiken tinkast

16/17e eeuwse - eiken tinkast - met schuifdeurtjes in bovenbouw
€ 120,00 / € 200,00 -
48

opaline plooilampje compleet

Een -opaline plooilampje compleet
€ 15,00 / € 25,00 -
50

commode met gecontourneerd blad

Wortelnoten -commode met gecontourneerd blad - en 4 orgel gebogen laden, 18e eeuw Holland
€ 300,00 / € 450,00 -
56

mahonie kastje met vitrine in opbouwen 1 deurtje onder

Een -mahonie kastje met vitrine in opbouwen 1 deurtje onder
€ 30,00 / € 45,00 -
62

art deco tweedeurskastje

Een -art deco tweedeurskastje - met koelruimte in interieur
€ 40,00 / € 60,00 -
87

eiken armstoel met gesneden leeuwenkoppen en gobelin bekleding

Antieke -eiken armstoel met gesneden leeuwenkoppen en gobelin bekleding
€ 120,00 / € 200,00 -
90

schrijftafel met 2 klepbladen

Wortelnoten -schrijftafel met 2 klepbladen - en 2 laden, 19e eeuw
€ 150,00 / € 250,00 -
92

schaaktafeltje met compleet spel onder blad

Een -schaaktafeltje met compleet spel onder blad
€ 120,00 / € 200,00 -
98

kastje met 2 deurtjes

Eiken -kastje met 2 deurtjes - boven elkaar
€ 20,00 / € 30,00 -
102

biedermeier tafel met gecontourneerd blad

Mahonie -biedermeier tafel met gecontourneerd blad- +6 mahonie lepelrug stoelen Holl 19e eeuw

€ 150,00 / € 250,00 -
103

audiokastje / met bewegend topblad

Mahonie /tv-audiokastje / met bewegend topblad
€ 40,00 / € 60,00 -
132

18e eeuwse Utrechtse poortkast

Zeer fraaie -18e eeuwse Utrechtse poortkast
€ 300,00 / € 450,00 -
159

eiken banktafeltje met kistzitting en fraai snijwerk

Engels -eiken banktafeltje met kistzitting en fraai snijwerk
€ 75,00 / € 125,00 -
175

tweedeurs kast met waaiervormig snijwerk

Antieke -tweedeurs kast met waaiervormig snijwerk - in panelen (deel achterwand manco)
€ 150,00 / € 250,00 -
178

palissander drieladen bestekkist

Een -palissander drieladen bestekkist
€ 15,00 / € 25,00 -
183

grenen betaaltafel

Vierkante - grenen betaaltafel - (ingekort)
€ 200,00 / € 300,00 -
197

eiken deken op kamferkist

18e eeuwse -eiken deken op kamferkist
€ 60,00 / € 100,00 -
210

tweedeurs spiegelkast

Mahonie -tweedeurs spiegelkast - met fraai gestoken kuif en lade in front
€ 120,00 / € 200,00 -
211

eendeurs spiegelkast

Mahonie - eendeurs spiegelkast - met fraaie kuif en lade in front
€ 80,00 / € 120,00 -
218

panelenkast

Eiken - panelenkast - eendeurs met gepaneeld front, stijlen boven en onder ook gepaneeld, Engels 1700
€ 200,00 / € 300,00 -
224

tweedeurs eiken kast met gepaneelde deuren

18e eeuwse - tweedeurs eiken kast met gepaneelde deuren - en panelen in front zijwanden met rechte kap
€ 150,00 / € 250,00 -
241

Harley ceiling; 6 armige plafondlamp

ETH BV Gorinchem - Harley ceiling; 6 armige plafondlamp - 2 stuks (2 ringen manco)
€ 125,00 / € 200,00 -
253

design zwart lederen bankjes

Twee -design zwart lederen bankjes - + salontafeltje met mahonie frames
€ 120,00 / € 200,00 -