Er is gezocht op "Glas & kristal." Stop met zoeken
15

Romeins glazen vaasje

Kopie -Romeins glazen vaasje - H ca 12 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
27

iriserend glazen vaas

Een -iriserend glazen vaas - gesign van der Mark '79, H 28 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
64

unica 80 cm hoge vaas

Loan Nemtoi 1964 -unica 80 cm hoge vaas - gesigneerd op de voet div kleuren studioglas
€ 300,00 / € 450,00 -
65

unica 75 cm hoge vaas

Loan Nemtoi 1964 -unica 75 cm hoge vaas - gesigneerd op de voet div kleuren studioglas
€ 300,00 / € 450,00 -
67

Leerdam unica gesigneerde C 28 cm dikwandige vaas met ingesloten luchtbellen

AD Copier - Leerdam unica gesigneerde C 28 cm dikwandige vaas met ingesloten luchtbellen - blank rood AA 173
€ 300,00 / € 450,00 -
69

AD Copier Leerdam unica

X241 - AD Copier Leerdam unica - H 36 cm ca balustervaas dikwandig glas voluit gesigneerd
€ 450,00 / € 600,00 -
73

Leerdam unica tulpvaas 2 kleuren zwart en groen

Henkelman - Leerdam unica tulpvaas 2 kleuren zwart en groen - gesign en no 8904 2 H 35 W 30 cm bij de kraag

€ 450,00 / € 600,00 -
75

blauwpaarse bolvaas Leerdam

Dikwandig -blauwpaarse bolvaas Leerdam - oli4 (Olivier Roel) H ca 16 cm gesigneerd

€ 160,00 / € 300,00 -
76

glazen vaas met hoofd als buik

Dikwandig -glazen vaas met hoofd als buik - Initialen ingegraveerd H 37 cm

€ 100,00 / € 150,00 -
77

Tapio Wirkkala vijfdelige vazenset "new Bolle" kunst glas

Venini Murano - Tapio Wirkkala vijfdelige vazenset "new Bolle" kunst glas - gesigneerd en gedateerd + sticker Venini Murano
€ 3.000,00 / € 4.500,00 -
80

unica dikwandig witte vaas met kraag van blauwe bloemen

Leerdam -unica dikwandig witte vaas met kraag van blauwe bloemen - collaboration ot? & matinke Leerdam H 37 cm
€ 200,00 / € 300,00 -

"tutti frutti" glas art vertrar Milanese muranese fruitschaal

AVEM Murano -"tutti frutti" glas art vertrar Milanese muranese fruitschaal - ca 1950 W 36 x 25 cm geplooid
€ 80,00 / € 120,00 -
109

antieke slingerglazen

Vijf -antieke slingerglazen
€ 360,00 / € 500,00 -
114

kristallen zuurstel

Geslepen -kristallen zuurstel - en geslepen kristallen olie en azijnstel (2x)
€ 40,00 / € 60,00 -
127

Leerdam gemerkte blauw dikwandig glazen vaas

AD Copier -Leerdam gemerkte blauw dikwandig glazen vaas - H 25 cm (randchip)
€ 60,00 / € 100,00 -
171

3 kapitale glasobjecten

Saniye Bildircin - 3 kapitale glasobjecten
€ 400,00 / € 600,00 -
177

ronde kristallen schalen

Drie -ronde kristallen schalen - + aardewerk kruik
€ 10,00 / € 15,00 -
189

div kristallen parfumflesjes

Twee -div kristallen parfumflesjes - met zilveren doppen en montuur
€ 45,00 / € 60,00 -
207

2 div groen glas

Paars glas bokaal - 2 div groen glas - beker en schaal
€ 15,00 / € 25,00 -
249

geslepen kristallen zoutbakje

Rechthoekig -geslepen kristallen zoutbakje - + 4 delig olie en azijnstel met zilveren 835/1000 montuur (kristallen stopje manco)
€ 50,00 / € 75,00 -
262

WMF iriserend glazen vaasje

Een -WMF iriserend glazen vaasje - H 8 W 10 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
274

geslepen kristal met oa Niëllo voet

Tweemaal -geslepen kristal met oa Niëllo voet
€ 20,00 / € 30,00 -
300

scheepskaraf met gravure 3 master

Kristallen -scheepskaraf met gravure 3 master
€ 20,00 / € 30,00 -
311

Geslepen kristallen karaf

Een -Geslepen kristallen karaf- + geslepen kristallen olieflesje met stop
€ 20,00 / € 30,00 -
315

kristallen collier

Een - kristallen collier - ca 80 cm
€ 15,00 / € 25,00 -