Er is gezocht op "Glas & kristal." Stop met zoeken
15

Romeins glazen vaasje

Kopie -Romeins glazen vaasje - H ca. 12 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
27

iriserend glazen vaas

Een -iriserend glazen vaas - gesign van der Mark '79, H 28 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
48

opaline plooilampje compleet

Een -opaline plooilampje compleet
€ 15,00 / € 25,00 -
64

unica 80 cm hoge vaas

Loan Nemtoi 1964 -unica 80 cm hoge vaas - gesigneerd op de voet div kleuren studioglas
€ 300,00 / € 450,00 -
67

Leerdam unica gesigneerde C 28 cm dikwandige vaas met ingesloten luchtbellen

AD Copier - Leerdam unica gesigneerde C 28 cm dikwandige vaas met ingesloten luchtbellen - blank rood AA 173
€ 300,00 / € 450,00 -
69

AD Copier Leerdam unica

X241 - AD Copier Leerdam unica - H 36 cm ca. balustervaas dikwandig glas voluit gesigneerd
€ 450,00 / € 600,00 -
73

Leerdam unica tulpvaas 2 kleuren zwart en groen

Henkelman - Leerdam unica tulpvaas 2 kleuren zwart en groen - gesign en no 8904 2 H 35 W 30 cm bij de kraag
€ 450,00 / € 600,00 -
75

blauwpaarse bolvaas Leerdam

Dikwandig -blauwpaarse bolvaas Leerdam - oli4 (Olivier Roel) H ca. 16 cm gesigneerd
€ 160,00 / € 300,00 -
77

Tapio Wirkkala vijfdelige vazenset "new Bolle" kunst glas

Venini Murano - Tapio Wirkkala vijfdelige vazenset "new Bolle" kunst glas - gesigneerd en gedateerd + sticker Venini Murano
€ 3.000,00 / € 4.500,00 -
109

antieke slingerglazen

Vijf -antieke slingerglazen
€ 360,00 / € 500,00 -
127

Leerdam gemerkte blauw dikwandig glazen vaas

AD Copier -Leerdam gemerkte blauw dikwandig glazen vaas - H 25 cm (randchip)
€ 60,00 / € 100,00 -
145

kristallen parfumflacons met zilveren montuur

Twee -kristallen parfumflacons met zilveren montuur
€ 40,00 / € 60,00 -
161

glas; Copier "brioso" mooi lot

Leerdam -glas; Copier "brioso" mooi lot
€ 40,00 / € 60,00 -
171

3 kapitale glasobjecten

Saniye Bildircin - 3 kapitale glasobjecten
€ 400,00 / € 600,00 -
177

ronde kristallen schalen

Drie -ronde kristallen schalen - + aardewerk kruik
€ 10,00 / € 15,00 -
207

2 div groen glas

Paars glas bokaal - 2 div groen glas - beker en schaal
€ 15,00 / € 25,00 -
248

kristallen karaffen

Twee -kristallen karaffen - met lijndecor en (niet originele) stoppen
€ 30,00 / € 45,00 -
250

Lot kristallen drinkservies

Groot -Lot kristallen drinkservies-
€ 20,00 / € 30,00 -
262

WMF iriserend glazen vaasje

Een -WMF iriserend glazen vaasje - H 8 W 10 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
283

glazen ronde schaal met kantversiering

Een -glazen ronde schaal met kantversiering - en metalen knopje op deksel

€ 10,00 / € 15,00 -
324

Bodemvondst

Iriserend groen glazen -Bodemvondst- jeneverfles met deukbodem 17e eeuw
€ 60,00 / € 75,00 -
357

geslepen kristallen karaffen ed.

Lot -geslepen kristallen karaffen ed. - met en zonder stop
€ 60,00 / € 100,00 -
359

L.L. gemerkte iriserende glazen schaal

Lanooy Leerdam -L.L. gemerkte iriserende glazen schaal - W 18 cm, rand chipje
€ 40,00 / € 60,00 -
368

7 div glazen snoeppotten met deksels

Lot van -7 div glazen snoeppotten met deksels
€ 25,00 / € 40,00 -
398

glazen Leerdam vaas

Groen -glazen Leerdam vaas - gemerkt Copier
€ 60,00 / € 100,00 -