Er is gezocht op "Divers." Stop met zoeken
10

zilveren fotolijst

Ovale -zilveren fotolijst - + zilveren kandelaar H 20 cm + zilveren couvert + 6 diverse theelepels alles 835/1000

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 50,00 / € 75,00 -
44

snufbottles, divers herkomst, vorm en materiaal

Verzameling -snufbottles, divers herkomst, vorm en materiaal
€ 30,00 / € 45,00 -

opiumpijpje

Een -opiumpijpje
€ 15,00 / € 25,00 -
54

mahonie voorzittershamer

Een -mahonie voorzittershamer
€ 20,00 / € 30,00 -
55

letterbak vol hebbedingen

Grote -letterbak vol hebbedingen
€ 25,00 / € 40,00 -
60

mini buro in Lodewijk 15e stijl

Wortelnoten -mini buro in Lodewijk 15e stijl - met interieur en 2 gebogen laden (achterwand later) L 5, B 27 H 36 cm
€ 350,00 / € 500,00 -
63

mahonie dienblad

Ovaal -mahonie dienblad - 63x50 cm met zilveren plaque
€ 60,00 / € 100,00 -
66

gaaf keukenvoorraadrek, 12 bakken

Compleet en -gaaf keukenvoorraadrek, 12 bakken - deurtje + plaque aardewerk in houten rek
€ 40,00 / € 60,00 -
99

priesterattributen voor een thuis communie

Lot - priesterattributen voor een thuis communie - of H oliesel, met verguld hostiedoosje en een zilveren zalfdoosje mstr H Teulings Den Bosch 1926/29
€ 100,00 / € 150,00 -
118

"Godenboot" Indonesië

Met fraai snijwerk versierde -"Godenboot" Indonesië
€ 90,00 / € 150,00 -
126

voorouderbeeldjes

Twee -voorouderbeeldjes - + vaasje zittend Chin figuur, China
€ 150,00 / € 250,00 -
128

statie olifant H 11 cm

Ivoren -statie olifant H 11 cm - + 2 antiek ivoren snijwerkjes China 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
141

tempelleeuw met jong

Polychroom - tempelleeuw met jong - Chinees
€ 80,00 / € 120,00 -
144

pijpcomfoor op voet

Zilveren -pijpcomfoor op voet - ca 1860
€ 80,00 / € 120,00 -
147

sluvas vaasje , antiek cloisonne bakje + 1 glas 18e eeuw

Een -sluvas vaasje (chipjes) , antiek cloisonne bakje + 1 glas 18e eeuw (chip)
€ 30,00 / € 45,00 -
148

gesneden hardhouten zittende figuren als boekensteun

Twee zeldzaam fraai - gesneden hardhouten zittende figuren als boekensteun - gesign Maderoegeh - Mas II
€ 200,00 / € 300,00 -
153

Coromandel Afrikaans snijwerk

Een -Coromandel Afrikaans snijwerk- van een vrouwenhoofd
€ 20,00 / € 40,00 -
174

schildpad juwelenkistje met verguld montuur

Een -schildpad juwelenkistje met verguld montuur - en sleutel (div ouderdoms sporen)
€ 150,00 / € 250,00 -
194

ceremoniële drum Oceanië

Een -ceremoniële drum Oceanië - 20e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
200

antieke houten polychroom maskers

Twee -antieke houten polychroom maskers - Indonesië
€ 80,00 / € 120,00 -
201

houten Okimono van een man

Een - houten Okimono van een man - in babyzit H 26 cm incl. voet
€ 30,00 / € 45,00 -
202

Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld

Een -Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld - H ca 50 cm 1e helft 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
203

stoof op klauwpoten

Wortelnoten -stoof op klauwpoten - met koperen binnenwerk
€ 40,00 / € 60,00 -
206

Ninna Tilem

N.T.G. -Ninna Tilem- Gallery Mas Bali; een fraai coromandel snijwerk van een Balinese man H24 cm, gemerkt
€ 200,00 / € 300,00 -
212

gietklei groepje

Een -gietklei groepje - hert met jong
€ 30,00 / € 45,00 -